PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

Konan - Pon 14 Lis, 2011

pewnie ze nie :P powiedzcie mi punki, nie zazdrościcie mi ze mam 17 lat? :twisted:


nie chce dorastac :bananik:

suchy693 - Pon 14 Lis, 2011

Konan napisał/a:
pewnie ze nie :P powiedzcie mi punki, nie zazdrościcie mi ze mam 17 lat? :twisted:


No ja ci troszeczke zazdroszczę :mrgreen:
Rotten82 - Pon 14 Lis, 2011

suchy693 napisał/a:
Konan napisał/a:
pewnie ze nie :P powiedzcie mi punki, nie zazdrościcie mi ze mam 17 lat? :twisted:


No ja ci troszeczke zazdroszczę :mrgreen:

mnie szczerze mówiąc twój wiek gówno obchodzi, ruchać cię nie planuję ;)

suchy693 - Pon 14 Lis, 2011

Rotten82 napisał/a:
suchy693 napisał/a:
Konan napisał/a:
pewnie ze nie :P powiedzcie mi punki, nie zazdrościcie mi ze mam 17 lat? :twisted:


No ja ci troszeczke zazdroszczę :mrgreen:

mnie szczerze mówiąc twój wiek gówno obchodzi, ruchać cię nie planuję ;)
Czemu ? zawsze to jakies nowe doswiadczenie bys miał w erze propagandy teczowej flagi wszystko wolno :mrgreen: :old:
k_u_dlaty - Pon 14 Lis, 2011

...teczowa flaga i ruch palikota :lol: :dupa:
k_u_dlaty - Pon 14 Lis, 2011

o kurde. no racja :glupek:
wajch - Pon 14 Lis, 2011

Ja też mam 17 lat, ale jak czytam te posty o ruchaniu, to zastanawiam się, czy to dobry krok ujawniając się :strach: .
Rotten82 - Wto 15 Lis, 2011

a jesteś koniem? mnie interesują konie
wajch - Wto 15 Lis, 2011

Co kto lubi. Ale nie jestem koniem, mam spokój :bananik: . Przy okazji, to chujowy dzień. Zimno się robi, a ja kurtki nie mam :roll:
sXe HC - Wto 15 Lis, 2011

to czas najwyższy zakupic :mrgreen: chujnia nie ma co robic.. za zimno zeby dupsko wystawic gdziekolwiek i zreszta nikomu sie nie chce, jebane zmarzlaki :punk: :punk: :punk: :punk:
kawkader - Wto 15 Lis, 2011

Będzie zimniej :geek:
k_u_dlaty - Wto 15 Lis, 2011

kawkader napisał/a:
Będzie zimniej :geek:
dlatego wlasnie dzisiaj dokonalem zakupu cieplej czapki
k_u_dlaty - Wto 15 Lis, 2011

no zimy nie ma ale po uszach wieje
wino39 - Wto 15 Lis, 2011

:glupek:
punczur - Wto 15 Lis, 2011

Jeszcze do piątku. I znowu jabol, drogie panki, czy wiecie dlaczego życie jest takie monotonne? :mrgreen:
Rotten82 - Śro 16 Lis, 2011

punczur napisał/a:
Jeszcze do piątku. I znowu jabol, drogie panki, czy wiecie dlaczego życie jest takie monotonne?

dorośnij, skończ szkołę, wtedy ta monotonia ulegnie zmianie, ponieważ jabole będziesz mógł pić dopiero w sobotę

Nellie - Śro 16 Lis, 2011

kawkader napisał/a:
Będzie zimniej :geek:


Dla kogo zimniej to zimniej ... Ja sobie wybywam w piatek do Angli.. :twisted:
Zawsze tam trochę cieplej...

suchy693 - Śro 16 Lis, 2011

punczur napisał/a:
Jeszcze do piątku. I znowu jabol, drogie panki :mrgreen:
Nie wiem czym tu sie chwalić kazdy twój post jest o alkoholu moze zapisz sie jednak do AA i potem zrób cos załóż zespół ,wydawaj zina, organizuj koncerty to wtedy życie nie bedzie monotonne aha i skończ szkołę :old: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
piotruś - Śro 16 Lis, 2011

suchy693 napisał/a:
punczur napisał/a:
Jeszcze do piątku. I znowu jabol, drogie panki :mrgreen:
Nie wiem czym tu sie chwalić kazdy twój post jest o alkoholu moze zapisz sie jednak do AA i potem zrób cos załóż zespół ,wydawaj zina, organizuj koncerty to wtedy życie nie bedzie monotonne aha i skończ szkołę :old: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:


czepiasz sie, też lubie sie upierdolic :razz:
tylko, ze im człowiek starszy tym mniej może

suchy693 - Śro 16 Lis, 2011

piotruś napisał/a:


czepiasz sie, też lubie sie upierdolic :razz:
tylko, ze im człowiek starszy tym mniej może
Tez lubię ale mniej juz mogę i nie czepiam się tylko kolo w kazdym prawie poście pisze ze idzie pić,pije ,bedzie pił i juz wypił :razz: :mrgreen:
kawkader - Śro 16 Lis, 2011

Przez 3 lata napisał 13 postów... rzadko pije :rotfl:
wajch - Śro 16 Lis, 2011

Bo on odpisuje w przerwach między jednym piciem a drugim. Czyli było ich osiemnaście :jacko:
piotruś - Śro 16 Lis, 2011

suchy693 napisał/a:
Tez lubię ale mniej juz mogę i nie czepiam się tylko kolo w kazdym prawie poście pisze ze idzie pić,pije ,bedzie pił i juz wypił :razz: :mrgreen:

hehe, rozumiem
widocznie punczury tyle maja do roboty ;-)

Konan - Śro 16 Lis, 2011

przez cały tydzien czekasz zeby w piątek sie napierdolic? :mrgreen: szczyt marzen :bananik:
punczur - Śro 16 Lis, 2011

Właściwie poruszony przezemnie temat monotonii życia był formą dowcipu. Ale i tak przyjemnie czytało się wasze posty. A co do napierdalania się w piatek, to tak, robię to co tydzień :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group